Show-Bizz

Bes Kallaku e imiton në “Kënga Magjike” Xhensilën, ja reagimi i saj

13:08 - 07.12.17 gsh.al

Bes Kallaku është një nga bashkëmoderuesit e ‘Këngës Magjike’. Gjatë prezantimit ai ka zbuluar një situatë me bashkëshorten e tij, Xhensila Myrtezaj, e cila ishte e pranishme duke ndjekur natën e parë të festivalit.

‘Xhensila ishte një ditë shumë e sëmurë, i shkoi temperatura 40. Ishte para koncertit dhe nuk dinim si ta qetësonim. Se si më shkoi në mendje që t’i bëja një foto. Çfarë t’iu tregoj gati po fluturonte.

I shkoi direkt temperatura 36. Nuk dinim si t’ia çonim 37”, ka thënë Besi.

Një gjë të tillë e ka bërë për të qeshur Xhensilën, e cila ka nisur të qeshë, duke e publikuar këtë moment në rrjete sociale duke shkruar për të: “Lumturia ime”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *