Show-Bizz

Ministri hap dyert e shtëpisë, publikon foton më të ëmbël të festave…

11:33 - 07.12.17 gsh.al

Në çdo shtëpi ka ardhur tanimë atmosfera festive. Një gjë e tillë reflektohet edhe nga fotot e postuara në rrjete sociale.Një prej tyre është edhe një foto e publikuar në “Facebook” nga ministri i Turizmit dhe Mjedisit, Blendi Klosi. Një foto mëse e bukur, ku Klosi shfaqet së bashku me dy fëmijët e tij, duke vendosur yllin e Krishtlindjeve në pemë. E ku ka më bukur…

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *