Show-Bizz

Foto/ Gardëroba marramendëse e reperit, nga aksesorët te veshjet mijëra euroshe

15:22 - 12.01.18 Gazeta Shqiptare

Getoar Selimi është padyshim një ndër reperët më të suksesshëm por gjithashtu dhe pasuria e tij nuk mbetet prapa.Kjo duket pasi këngëtari i kushton një rëndësi të veçantë pamjes së tij duke harxhuar shuma marramendëse.

Geti u shfaq gjatë ceremonisë së martesws me një palë këpucë në ngjyrë të kuqe dhe të zezë, Dandelion Patent Degrade nga Louboutin në vlerë prej 675 euro.

Ai nuk është kursyer dhe në klipet e tij me aksesorë të shtrenjtë. Zinxhiri i tij Versace Medusa Triple kushton jo më pak se 1600 euro.

Gjithashtu këmisha e fundit e tij ka koston 829 euro.

Në një nga klipet e tij reperi spikati me pallton e tij në stil barok me kapelë, nga Versace që kushton 1995 euro.

Kostumi ishte Philipp Plein, ku vetëm xhaketa kushtoi 1598 euro, kurse pantallonat hiç më pak se 598 euro, duke kompletuar veshjen e tij në mbi 2 mijë euro.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *