LIFE STYLE

I harroni xhinset e ngushta, zbuloni trendin e ri të 2018-ës

11:44 - 12.01.18 Gazeta Shqiptare

I dashuroni xhinset dhe janë pjesë e çdo veshje tuaj? Atëherë, përgatituni për trendin e ri të 2018-ës.Vendosni në dollap xhinset tepër të ngushta, pasi këtë vit nuk do ju duhen.

Sipas J Brand, modeli i ri që do të mbizotërojë tregun do të jenë xhinset pak të gjera poshtë.

Nga kombinimi i ngjyrave të ndryshme e deri tek përfshirja e zinxhirëve, këto do të jenë xhinset që do të shihni kudo gjatë gjithë vitit.

  

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *