Show-Bizz

Rita Ora në Kosovë për 10 vjetorin e Pavarësisë

14:18 - 12.01.18 Gazeta Shqiptare

Kosova këtë vit feston një përvjetor shumë të rëndësishëm, 10 vjetorin e shpalljes së Pavarësisë.

Dhe sigurisht që do të ketë festime madhështore dhe surpriza.

Një surprizë do te jetë dhe prezenca e këngëtares me origjine shqiptare Rita Ora e cilësuar si ‘Ambasadore e Kosovës në Botë’ do të jetë për festuar bashkë me qytetarët e Kosovës.

Bëhet me dije se  Rita Ora do të vijë me avionin privat të zotit Pacolli duke qenë se ajo e përfaqëson Kosovën denjësisht në gjithë botën.

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *