Show-Bizz

“Të lutem babi më bëj sushi, të lutem thuaj po”, ja si e bindi i biri aktorin

14:49 - 12.01.18 Gazeta Shqiptare

Një mënyrë krejtësisht ndryshe ka përdorur djali i humoristit të portokallisë Marin Orhanasi për të bindur të atin që ti bëj sushi.

Dëshirën e tij djali e shkruar në letër të cilin aktori e ka publikuar në faqen e tij zyrtare në “Facebook”. Me gjithë këmbënguljen dhe mënyrën që ka zgjedhur t’ia bëjë kërkesën, ai ka arritur që ta bindi aktorin ti bëj sushi.

Siç shprehet Marini djali “ka ngjarë nga fisi i nënës së tij. Përdor gjithfarëlloj mjetesh për të arritur atë që do. Si thoni, t’ja bëj?
Ok po ja bej. Por do Zoti nesër nuk kërkon ndonjë Range Rover ky dhe e ëma se pastaj si do ja bej.”

Por me sa duket djali nuk ngjan vetëm nga nëna, sigurisht sensin e humorit e ka marrë nga i ati.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *