Show-Bizz

FOTO/ Tufa me para dhe vaska floriri, “DailyMail”: Njihuni me fëmijët e pasur në Shqipëri

19:56 - 13.01.18 Gazeta Shqiptare

Fëmijët e pasur në SHqipëri, kanë marrë sërish vëmendjen e tabloidit britanik “Daily Mail”.Në një artikull të radhës, prestigjozja britanike tregon fëmijët e të pasurve në Shqipëri, të cilët shihen mes luksit, jetës së shfrenuar dhe tufa me para.

“Shumica e njerëzve fillojnë të kursejnë para gjatë muajit janar pasi kanë harxhuar për ditën e ndërrimit të viteve, por ky nuk është rasti i të rinjve të pasur të Shqipërisë,” shkruan Daily Mail.

Mjafton t’i hidhni një sy llogarisë “Rich Kids of Albania” në Instagram dhe do të shihni jetën luksozë të të rinjve të pasur në Shqipëri

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *