Aktualitet

I gjakosur në kokë e fytyrë, gjendet në rrugë një person i plagosur rëndë

20:42 - 13.01.18 Gazeta Shqiptare

Një person ka mbetur i plagosur rëndë mbrëmjen e kësaj të shtune. Ngjarja ka ndodhur në aksin Librazhd-Prrenjas, ku një person, ende i paidnetifikuar, është gjendur i gjakosur në kokë e fytyrë

Ai dyshohet të jetë aksidentuar nga ndonjë automjet, e cila mësohet se pas përplasjes është larguar nga vendi ngjarjes.

Për pasojë, këmbësori në fjalë ka mbetur i plagosur në gjendje të rëndë për jetën, dhe është transportuar me urgjencë në spitalin e Librazhdit.

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e rrethanave.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *