Aktualitet

Emri/ Po transportonte drogë, arrestohet në Qafë Botë 49-vjeçari

09:57 - 14.01.18 Gazeta Shqiptare

Po transportonte lëndë narkotike, por nuk ka mundur ta çojë në destinacion 49-vjeçari, pasi është arrestuar nga policia kufitare.

Fatos Alushllari, lindur në Gramsh dhe banues në Babrru të Tiranës u ndalua në doganën e Qafë Botës në Sarandë, teksa automjeti i tij ishte mbushur me lëndë narkotike.

Policia kufitare ka nisur peshimin e drogës që u gjet në makinën tip ‘Benz’ me targë AP125FS.

Policia ka bërë të ditur se vijon hetimet për identifikimin dhe kapjen e personave të tjerë të përfshirë në trafikun e lëndëve narkotike.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *