Show-Bizz

Foto/ Ngjitur me një tub, kaq provokuese Ledina Çelon s’e kishim parë…

12:23 - 14.01.18 Gazeta Shqiptare

Ajo njihet për fotot e saj provokuese dhe nuk e ka aspak problem, ndonëse është nënë e dy fëmijëve.Fjalën e kemi për Ledina Çelon, e cila së fundmi ka ardhur shumë hot dhe mjaft seksi. Prej disa ditësh, Ledina së bashku me bashkëshortin dhe dy fëmijët ndodhen për pushime në një nga ishujt ekzotik, ku bëhet plazh në çdo muaj të vitit.

Mirëpo, në fotot postuara ajo ka shfrenuar edhe fantazinë… E shfaqur me bikini ajo ka treguar jo vetëm tatuazhin në fund shpinën e saj, por e mbështetur në një tub, imagjinata mund të shkojë shumë larg…

Ledina njihet për format perfekte, ndaj dhe s’nguron që t’i shfaqë në foto.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *