Politike

Fotolajm/ Berisha ironizon Ramën dhe nxjerr logon: Viti shqiptar i drogës!

11:22 - 14.01.18 Gazeta Shqiptare

“Viti i Skënderbeut”. Kështu është quajtur 2018 nga kryeministri i Shqipërisë Edi Rama, i cili përpara pak kohësh madje publikoi edhe logon e’ Gjergj Kastriot Skënderbeut’. Mirëpo, nuk mendon kështu ish-kryeministri i Shqipërisë, Sali Berisha. Ai e cilëson këtë vit, si vitin e drogës dhe krimit shtetëror.

Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Berisha ka sulmuar Edi Ramën, duke publikuar me ironi logon e “vërtetë”.

“Një mirëmengjes nga piktori dixhital për Skënder-buçin e Spiropalit! Sb”, shkruan Berisha.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *