Show-Bizz

Mimoza Shkodra e lë vetëm në shtëpi Seldin dhe del me…

13:33 - 14.01.18 Gazeta Shqiptare

Mimoza Shkodra dhe Seldi Qalliu janë çifti më i ri i show bizit. Çifti i këngëtarëve u fejuan pak kohë më parë me një ceremoni të thjeshtë, ndërsa duhet të themi se të dy janë shumë aktiv në rrjetet sociale.Kështu, duket se Mimoza e ka lënë paksa vetëm në shtëpi Seldin dhe ka vendosur të dalë me shoqet e saj në një “mbrëmje vajzash”.

Ajo ka postuar një foto në rrjetin social, ku Mimoza Shkodra duket tejet e bukur dhe elegante.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *