Ekonomi

Transformim rrënjësor të ujësjellësit Lezhë, Rama poston videon

08:15 - 14.01.18 Gazeta Shqiptare

Edi Rama, numri një i Qeverisë, si çdo ditë edhe sot ka vijuar me ritualin e përditshëm, atë të urimit “Mirëmëngjesi” për ndjekësit e tij në rrjetin social “Facebook”.

Ai ka zgjedhur të postojë një video nga transformimi rrënjësor të ujësjellësit të Lezhës. Sipas Ramës, kjo falë një punë të madhe e cilësore të përbashkët.

POSTIMI I PLOTË

MIRËMËNGJES 

dhe me këtë moment kuptimplotë të transformimit rrënjësor të ujësjellësit të Lezhës, falë një pune të madhe e cilësore të përbashkët, ju uroj një ditë të mbarë 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *