BLUETOOTH

Sërish e dashuruar? Ja cili detaj e “tradhtoi” Rozanën

13:30 - 10.02.18 Gazeta Shqiptare

Rozana Radi është një nga këngëtaret e dashura të muzikës, e cila kohët e fundit ka nisur të jetë tepër aktive në rrjetet sociale jo vetëm me foto, si zakonisht, por, gjithashtu, edhe me disa mbishkrime apo thënie, të cilat nuk kanë se si të mos tërheqin vëmendjen e ndjekësve të saj.Kësaj radhe është hera e dytë që Rozi poston në faqen e saj në “Instastory” një foto me një gotë verë dhe shenjën e zemrës. Të ketë ardhur një dashuri e re në jetën e këngëtares?

Edhe pse fotot mungojnë, detajet nuk shkojnë pa u vënë re. Mbetet të shohim në vijim se çdo postojë!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *