Show-Bizz

Foto/ Pas lajmit të ‘shtatzanisë’, Xhensila Myrtezaj arratiset nga Shqipëria

14:03 - 13.02.18 Gazeta Shqiptare

Është përfolur shumë se është në pritje të ëmbël, por deri më tani nuk pasur asnjë konfirmim.Megjithatë, këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka vendosur të largohet nga Shqipëria, për të shijuar disa ditë pushimi. Dhe ja ku shfaqet, më në formë se kurrë, e ëmbël dhe e thjeshtë…

Së fundmi ajo ka postuar dy foto, ku po shijon mëngjesin nën rrezet e diellit në Santorini. E veshur me një pulovër ngjyrë rozë, Xhensila duket më në formë se kurrë, ndërsa pamja është vërtetë përrallore…

 

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *