Show-Bizz

Lidhja e Di Caprios me modelen 20-vjeçare po bëhet gjithnjë e më e fortë

14:56 - 13.02.18 Gazeta Shqiptare

Gjërat po forcohen gjithnjë e më shumë mes Leonardo Di Caprios dhe të dashurës së tij shumë të re në moshë Camila Morrone. Ata janë parë së bashku në 60-vjetorin e lindjes së moderatores së famshme Ellen DeGeneres në Hollywood.Leonardo DiCaprio është fotografuar duke i hedhur dorën të dashurës së tij 23 vjet më të re. Çifti, i cili është fotografuar për herë të parë duke u larguar nga shtëpia e modeles 20-vjeçare, janë miq të vjetër, pasi nëna e Camilas është në një lidhje me mikun e Di Caprios, Al Pacino.

Camila Morrone kishte përzgjedhur një stil veshje tepër interesant, ku bie në sy fundi me pala. Në ditëlindjen e Ellen Ellen DeGeneres ishin të ftuar edhe shumë personazhe të tjerë të njohur, si Jennifer Aniston, Jennifer Lopez, Jennifer Laërence, Kim Kardashian, Kanye West etj. /J.K

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *