Politike

Rokadë në Këshillin e Legjislacionit, Alibeaj: Pas 14 shkurtit mbledhjet do t’i drejtojë…

13:25 - 13.02.18 Gazeta Shqiptare

Rokadë deputetësh, e me konkretisht me drejtuesin e tij në Këshillin e Legjislacionit. Kështu Këshilli, i cili deri më sot drejtohej nga deputeti i PD-së, Enkelejd Alibeaj do të drejtohet nga një tjetër deputet i djathtë.Fjala është për deputetin dhe anëtarin e këtij këshilli, Oerd Bylykbashi.

Lajmin në fjalë e ka bërë të ditur vetë Alibeaj, i cili në mbyllje të mbledhjes njoftoi se pas 14 shkurtit mbledhjet do t’i drejtojë Bylykbashi, pa dhënë më tej sqarime.

“Doja t’iu njoftoja se mbledhjet pas 14 shkurtit do t’i drejtojë kolegu Bylykbashi…”, tha Alibeaj.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *