Show-Bizz

Sara Hoxha poston foton e djalit me dedikim prekës

17:03 - 13.02.18 Gazeta Shqiptare

Sara Hoxha, trashëgimtarja e Top Channel, ka postuar një foto të vogëlushit të saj London Noor në mjediset e Top Albania Radio që ka prekur të gjithë.Postimi i saj vjen në prag të 20-vjetorit të radios, ku Sara ka gjetur një mënyrë të veçantë kujtimi:

“Kur ishim fëmijë une dhe Lori shikonim sesi babai jonë ndiqte ëndrrat e tij në Top Albania Radio. 20 vjet më vonë London është duke bërë të njëjtën gjë si ne,”-përfundon Sara postimin e saj prekës

 

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *