Show-Bizz

Sensuale edhe në temperatura minus, motra e lojtarit shqiptar: U torturova 4 orë për…

11:51 - 13.02.18 Gazeta Shqiptare

Ajo ka qenë pjesëmarrëse në Big Brother 3, por që nga kjo kohë kanë kaluar tetë vite. Olta Sheta, motra e futbollist shqiptar, Arjan Sheta është rikthyer me një set fotosh artistike.Në mes të dëborës në Brezovicë dhe me veshje tejet provokuese, Olta duket se nuk pyet për të ftohtin, duke u shfaqur sensuale… Ka dashur diçka ndryshe, ndaj ka zgjedhur të zhytet në borë, duke ekspozuar vithet, që duket se janë dhe pika e saj e fortë.

Mirëpo, nga fotot shohim se Olta ka ndryshuar ‘look’, nuk është më ajo brunia e “Big Brother-it” që njihnim, duke u kthyer në bionde. Ndonëse merret me biznes, ajo nuk heq dorë nga pasioni i fotomodeles.

“Kam ndenjur 4 orë aty dhe jam torturuar. Ishte një torturë e vërtetë për ato foto, por mendoj se ia kanë vlejtur”, ka thënë ish-banorja e Big Brother në Procesi Sportiv.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *