Show-Bizz

Deputetja e PD bëhet romantike, dedikim të shoqit për Shën Valentin: Dua ta them me zë të lartë se…

10:12 - 14.02.18 Gazeta Shqiptare

Fjalët që lindin në zemër arrijnë në zemrën tjetër. Këtë e ka përçuar deputetja e PD-së, Oriola Pampuri sot në ditën e Shën Valentinit. E njohur si festa e të dashuruarve, ajo i ka bërë një dedikim special bashkëshortit të saj, duke i treguar edhe njëherë se është dashuria më e madhe për të.Përmes një statusi në rrjetin social “Facebook”, Oriola, ka treguar anën tjetër, atë të romantikes, teksa i ka bërë një surpizë të vogël burrit të saj, ashtu siç e cilëson ajo. Por në fakt, është një dedikim i mbushur plot me dashuri.

Por mesa duket, surprizat e Oriolës për bashkëshortin do të vazhdojnë…

“Te te them Te Dua, me duket shume pak, se ta them ne 365 dite te vitit, por nje gje dua te them me ze te lart, qe ta degjoje ane e kend kjo bote……Je dashuria me e madhe per mua, jam e qete dhe e lumtur kur mendoj qe edhe nje plake me shkop do jem krahe teje. Te duaaaaaaa
p.s. this is a little surprise for you honey”, – shkruan deputetja.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *