BLUETOOTH

Godet sërish Bleona Qereti, poston foto “perverse”

14:00 - 10.03.18 Gazeta Shqiptare

Nuk është hera e parë që këngëtarja Bleona Qereti arrin të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve të saj si edhe të medias rozë. Kësaj radhe ajo ka ndarë në rrjetet sociale njoftimin se ka përgatitur këngën e saj më të re.Dhe titulli është as më pak e as më shumë “Dashuri perverse” . Pas skandalit të radhës në tapetin e kuq të ndarjeve të çmimeve “Oskar” ku u shfaq jashtë etikës së eventit, Bleona ka goditur sërish me pamjet e saj. Ajo ka publikuar në Instagram një foto ku kap me dorë gjoksin e saj të zbuluar. Nuk ka se si të veprojë ndryshe, Bleona mbetet Bleona!

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

  1. Ne trup je skandal,me forma tedi crregullta,me shale te hapura,te patonifikuara,nje ruspie e vertete.Te ngjall neveri trupi yt.Ta thote nje ish gjimnaste qe edhe pse eshte gjashtedhjete vjec s,krahasihet me ty per format e shkelqyera qe ka.

    Përgjigju ↓