Show-Bizz

Foto/ Ronaldo, udhëtim romantik me të dashurën

14:50 - 13.03.18 Gazeta Shqiptare

Christiano Ronaldo dhe e dashura e tij Georgina Roudrigez janë shkëputur paksa nga fëmijët e tyre për t’i kushtuar pak kohë vetes. Ata kanë shkuar në një udhëtim dimëror dhe romantik për të qëndruan më pranë njëri-tjetrit. 

Ylli i real Madridit dhe bukuroshja Roudrigez janë parë duke bërë ski në dëborë apo duke shijuar disa momente relaksi në pishinë.

Madje çifti ka hedhur edhe disa fotografi në rrjetin social “Instagram” për t’iu dhuruar fansave disa nga momentet e tyre më të lumtura. 33- vjeçari Ronaldo dhe partnerja e tij 24-vjeçare Roudriges janë bërë prindër të një vajze para 4 muajsh. J.K

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *