Show-Bizz

Redon Makashi flet për dasmën e tij, ja çfarë do të bëjë

17:13 - 13.03.18 Gazeta Shqiptare

Redon Makashi ka qenë i ftuar këtë mëngjes në “Ëake Up” ku u ngamcua nga moderatorët për dasmën e tij.Kanë qenë disa alternativa të hedhura nga Isli dhe Ori, si për shembull të këndoj vetë në dasmë, apo të bëj një koncert në shesh, por përgjigja e Redonit ka qenë e thjeshtë: Nuk do bëj dasmë fare!.

Ai shprehet se në kohët e sotme dasmat janë bërë shumë shoqërore, jo si dikur që kanë pasur tradita

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *