Show-Bizz

Rita Ora publikon fotot “pa mendje” dhe provokon keq fansat

14:04 - 13.03.18 Gazeta Shqiptare

Ajo ka qenë shumë e zënë me turnet muzikorë në të gjithë globin, duke dhënë performanca mahnitëse me shfaqjet e saj energjike.Megjithatë Rita Ora arriti që të dalë pak nga bota e muzikës për tu fokusuar tek ajo e modës. Ylli i muzikës publikoi fotografi mjaft të nxehta e veshur më të brendshme në Instagram.28-vjeçarja pozoi për markën e famshme Tezenis, duke vënë në pah gjoksin e saj. Bomba bjonde duket shumë seksi dhe tërheqëse.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *