Show-Bizz

Joni super i dashuruar, “E bukura dhe Bisha” në Disneyland me Merlin

14:00 - 14.03.18 Gazeta Shqiptare

Që nga momenti i shpalljes së fejesës e deri më sot nuk kanë të sosur udhëtimet e çiftit të ri, Joni dhe Merlin. Mesa duket ata janë adhurues të udhëtimeve dhe u pëlqen të shijojnë kohën e lirë nëpër vende të ndryshme të botës.E nisën me Romën duke udhëtuar më vonë në SHBA, duke përfshirë disa shtete të kontinentit verior si Boston, Massachustes apo Rohde Island si edhe New York. Së fundi, ata kanë fluturuar për të qëndruar disa ditë në një nga shtetet e Disneyland siç është Hollywood. Dhe nuk mungojnë në fotot e postuara as dedikimet ndaj të fejuarës së tij. “E bukura dhe bisha” shkruhet në të fundit të postuar në “Instastory”.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *