Kryesore

Meta e nis ditën me urimin për Ditën e Verës dhe jep një mesazh për shqiptarët

08:35 - 14.03.18 Gazeta Shqiptare

Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, e ka nisur ditën sot me një urim për të gjithë shqiptarët për Ditën e Verës.Përmes një postimi në rrjetin social ‘Facebook’, Meta jep edhe një mesazh për optimizëm dhe shpresë.

POSTIMI I PLOTË

Të dashur miq, Gëzuar Ditën e Verës! Uroj që ngjyrat dhe tingujt e mrekullueshëm pranverorë të përtërijnë optimizmin, shpresën dhe gëzimin në familjet dhe zemrën e secilit prej jush!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *