Show-Bizz

Ndryshon look moderatorja në prag të emisionit të ri

15:13 - 14.03.18 Gazeta Shqiptare

Ajo është ndër moderatorët më të reja të ekranit por menjëherë ka rrëmbyer zemrat e teleshikuesve.Bëhet fjalë për bukuroshen Kiara Tito e cila pas eksperiencës në Top Channel, pritet të nisi një eksperiencë të re në televizionin Klan.

Ditën e sotme Kiara ka publikuar foto ku ka treguar look-un e ri. Ajo është bërë bionde dhe mesa duket ndryshimi përkon me emisionin e ri që do të nis.

Kiara pritet të prezantojë një emision kushtuar ndërhyrjeve estetike.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *