Show-Bizz

Një baba i përkushtuar si Taulant Balla

15:37 - 14.03.18 Gazeta Shqiptare

Deputeti i PS-së, Taulant Balla, ka shfrytëzuar ditën e sotme të pushimit për t’iu përkushtuar familjes.Ai ka lënë pas angazhimet politike, për të dalë me të birin dhe për të festuar Ditën e Verës.

Gazeta Shqiptare i ka kapur të dy, babë e bir në rrugët e ish-Bllokut, ku shihen si shokë.

Balla kujdeset për djalin që të mos ftohet, ndërsa shihet duke i veshur xhupin.

Ndërkohë që nuk dimë nëse “vajzat” e familjes, bashkëshortja e Ballës, Inesi dhe e vogla Melani, e cila erdhi në jetë pak muaj më parë, i janë bashkuar të dalurës apo kanë preferuar të qëndrojnë në shtëpi.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *