Show-Bizz

FOTO/ “Albi iku tani, e mori tjetra”, çfarë shkruan Klaudia Pepa në Instagram

18:56 - 16.04.18 Gazeta Shqiptare

Disa foto të postuara nga i njëjti destinacion të koreografit Albi Nako dhe balerinës Alba Hoxha, kanë hedhur dyshimet se mes tyre ka lindur një histori dashurie. Vetë Nako i ka mohuar thashethemet, por sërish kjo nuk ka bërë që gjithçka të hidhet pas krahëve.

Jashtë këtij ‘zjarri mediatik’ nuk mund të mbetet ish bashkëshortja e tij Klaudia Pepa, e cila edhe pse duket të shikojë karrierën e saj është bërë pjesë si padashur. Në disa nga postimet e saj ajo mban të shkrojtur inicialin ‘A’.

Menjëherë fansave mendja u shkon tek Albi dhe e kanë thumbuar se ai tashmë i përket një tjetër femre. Ndërkohë Klaudia është duke realizuar projektin më të ri koreografik.

ImageImage

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *