Show-Bizz

Kryeministri i Rusisë surprizon Elhaida Danin

16:44 - 16.04.18 Gazeta Shqiptare

Këngëtarja Elhaida Dani është nderuar nga kryeministri i Rusisë me një buqetë me lule.Elhaida është pjesë e shfaqjes “Katedralja e Parisit” që luhet në Pallatin e Kremlinit dhe ka rolin kryesor atë të “Esmeraldës”.
Pikërisht pas shfaqjes, kryeministri i Rusisë Dmitry Medvedev, i ka dhuruar një buqetë lulesh.

“E nderuar të marr këtë buqetë me lule nga kryeministri i Rusisë, zoti  Dmitry Medvedev, mbrëmë pas shfaqjes!” ka shkruar Elhaida në postimin e saj në Instagram.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *