Aktualitet

Përplasen 3 makina në Rinas, ka të plagosur

14:56 - 16.04.18 Gazeta Shqiptare

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rinas, teksa tre makina një mjet tip ‘Benz’, një  ‘Smart’ dhe një ‘Toyota’ janë përplasur me njëra-tjetrën. Nga sa mësohet, si pasojë e kësaj përplasje ka të plagosur.Gazeta Shqiptare ka siguruar videon nga vendngjarja, ku shihet se dy makina janë përplasur kokë më kokë, ndërsa e tretë dalë nga rruga, duke krijuar kaos dhe trafik në rrugën e Rinasit.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *