BLUETOOTH

Vijojnë sukseset për Armina Mevlanin, blogerja shqiptare zgjidhet ambasadore e ‘Moet&Chandon’

15:00 - 12.05.18 Gazeta Shqiptare

Padyshim që Armina Mevlani është një ndër blogeret më të njohura në Shqipëri dhe njihet tashmë për shijet e saj të viteve ’50 apo ’60 të ashtuquajtura “vintage”. Megjithatë emri i saj i ka kapërcyer kufijtë dhe është bërë i njohur edhe në shumë vende të Europës.Nuk janë të pakta bashkëpunimet e Arminës me disa nga firmat më prestigjioze. Së fundmi, ajo ka bërë të ditur se sapo është përzgjedhur si ambasadore e ‘Moet&Chandon’. Kjo firmë është një nga më të njohurat në Francë për prodhimin e verave dhe shampanjave dhe ndër pijet më të famshme të tyre është ‘Dom Perignon’. Nuk është hera e parë që Armina merr rolin e ambasadores përfaqësuese të një firme, sepse pak muaj më parë ajo u zgjodh si ambasadore e firmës së bizhuterive italiane ‘Pomellato’. Të presim suksesin e radhës!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *