Aktualitet

Kapet gomonia me drogë në Vlorë, në kërkim të trafikantët

18:10 - 16.05.18 Gazeta Shqiptare

Një gomone me drogë është sekuestruar ditën e sotme nga policia në afërsi të Karaburunit. Mësohet se gomonia është e gjatë 7.5 metra e gjatë si dhe ka dy motorë të fuqishëm.Në gomone policia ka gjetur edhe dy pako me drogë, ndërsa mbetet të sqarohet sesa është sasia e drogës e sekuestruar.

Policia pasi ka sekuestruar gomonen, ka nisur krehjen e zonës si dhe hetimet për identifikimin dhe kapjen e personave që kanë tentuar për të trafikuar drogën

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *