Show-Bizz

“Po vjedhin para në emrin tim”, Eugent Bushpepa denoncon publikisht rastin

16:38 - 16.05.18 Gazeta Shqiptare

Këngëtari Eugent Bushpepa, i cili u kthye plot sukses dhe vlerësime nga skena e Eurovizionit, ka suprizuar të gjithë me postimin e tij.Në profilin e tij në Facebook, Eugenti shkruan se dikush që hiqet si ai, po u vjedh njerëzve para.

“Dikush, që pretendon se është Eugenti po përpiqet të vjedhë para nga njerëz të tjerë. Kushdo që ju kërkon fonde apo ndonjë lloj donacioni është FALS.

Ju lutem bëjini report dhe na ndihmoni.” shkruar Eugenti në postimin e tij.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *