Show-Bizz

FOTO/ Çfarë bën Xhemi Shehu kur e streson trafiku?

19:25 - 13.06.18 Gazeta Shqiptare

Është një nga moderatoret shqiptare më të dashura dhe këtë fakt Xhemi Shehu e tregon në çdo postim apo dalje të saj.Por në foton e fundit të publikuar në rrjete sociale moderatorja  e njohur duket se është mërzitur nga qëndrimi në trafik.

Të bërit një “selfie” herë pas here duket se shpërqëndron pak nga pritja e gjatë

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *