Show-Bizz

FOTO/ Nuk ka më dyshime! Eni dhe Genci janë bashkë

19:23 - 13.06.18 Gazeta Shqiptare

Ndonëse ata nuk e kanë pranuar ende të gjitha shenjat tregojnë se këngëtarja Eni Koçi dhe këngëtari Genc Prelvukaj janë të lidhur.Madje këtë herë ata i kanë dhënë vetë indiciet duke publikuar në profilet përkatëse foto nga i njëjti vend ku kanë zgjedhur të kalojnë disa ditë relaksi.

Ata kanë realizuar sëbashku edhe një sërë bashkëpunimesh muzikore.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *