Show-Bizz

Jon Gjebrea thotë: “Të dua”, por nuk i drejtohet të fejuarës

16:00 - 13.06.18 Gazeta Shqiptare

Ai është shumë i lidhur me motrën e tij, dhe pse shpesh herë është larg saj, nuk harron t’ia shprehë dashurinë edhe nëpërmjet rrjeteve sociale. Ana Gjebrea është bërë tashmë një zonjushë e vërtetë dhe Joni, i vëllai nuk harron të postojë në ‘Instastory’ foto të saj duke i bërë edhe dedikime të ndryshme tepër të ëmbla.“Të dua”, shkruan Joni në një nga fotot ku Ana ka dalë me rrobebanjo rozë ku duket si një ëmbëlsirë e vërtetë. Ndërkohë që në një tjetër ka postuar disa emoji të trishtuara. Duket se Jonin e ka marrë shumë malli për Anën e tij.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *