Show-Bizz

Një foto sa 1000 fjalë, këngëtarja na përçon dashuri nga larg

12:17 - 13.06.18 Gazeta Shqiptare

Tashmë kanë nisur pushimet për këngëtaren e njohur Jonida Maliqi. Ajo ka preferuar të zgjedhë Turqinë për të kaluar momente relaksi me familjen e saj. Por kjo s’do të thotë se ajo po bën pushime edhe nga rrjetet sociale.Vetëm pak më parë ajo ka postuar dy video shumë të ëmbla ku vogëlushi i saj Dan, i shfaq dashurinë duke e përqafuar para kamerës. “Ti je jeta ime”, i thotë Dan-i. E ku ka dashuri më të madhe mes nënës dhe fëmijës!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *