BLUETOOTH

Blendi Fevziu shijon pushimet në Mykonos

18:00 - 07.07.18 Gazeta Shqiptare

Ai njihet tashmë për pasionin e tij të madh lidhur me udhëtimet dhe shumë shpesh e shohim që ‘fluturon’ nëpër vende të ndryshme të botës. Kësaj radhe, pas përfundimit të ‘Opinion’, mendonim se ai do të zgjidhte një destinacion më të largët sesa Greqia.Por mesa duket, ishulli ekzotik i Mykonos, në Greqi, i ka tërhequr mjaftueshëm vëmendjen për ta zgjedhur atë si destinacionin e parë për këtë verë për të kaluar pushimet. Kushedi se ku do ta gjejmë më vonë Blendin. Ky është vetëm fillimi!

Shfaq Komentet (1)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *

  1. Paraja e madhe qe ka fituar,duke “u lekundur’sa ne preherin e njeres pale,ne preherin e pales tjeter,(Bile nga kjo lloj lekundje,ka perfituar edhe pronat qe ka trasheguar,dhe qe jo te gjithe i kane marre,bile as edhe pjeserisht.),me duket se ngjan deri diku edhe me fjalen e urte kavajase:O zot jepi birit tim,mend,vetem sa te mund te lidhi ushkurin e brekeve,-kusurin jepja kismet.

    Përgjigju ↓