BLUETOOTH

Femrat çmenden pas Ledrit, Ledri çmendet pas…

18:00 - 07.07.18 Gazeta Shqiptare

Ai është padyshim një prej këngëtarëve shqiptarë më të pëlqyer të momentit. Ledri Vula ka një numër të madh fansash dhe të gjithë çmenden pas tij, por edhe këngëtarët kanë këngëtarë të tjerë të preferuar, pa përmendur femrat.



Por së fundmi, Ledri na ka treguar me anë të një postimi në “Instastory” se ka qenë në Zvicër duke ndjekur një koncert të këngëtarit Pharrell dhe të bandës së hip hop-it, Migos. Në videot e postuara nga Ledri shohim një atmosferë të ndezur dhe shumë njerëz që ndjekin koncertin. Po ashtu, këngëtari ka postuar një foto me French Montana-n dhe me reperin amerikan që njihet me emrin e artit si Joey Badass. Edhe Ledri ka të preferuarit e tij në botën e muzikës.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *