Show-Bizz

FOTO/ Modelja shqiptare shtatzënë? Detaji që e tradhtoi!

19:50 - 10.07.18 Gazeta Shqiptare

Ajo është një nga modelet shqiptare më të njohura dhe një fakt të tillë e ka treguar shpesh.Por duket se pas dasmës mjaft të komentuar që bëri disa muaj më parë, modelja Vivian Canaj është në pritje të ëmbël.

Përveç barkut të cilin e shohim në foto të rrumbullakosur, një mikja e saj e ka zbuluar këtë sekret duke i komentuar:

“O barku jot i bukur që po rritet nga dita në ditë”.

Megjithatë Vivian ende nuk ka dhënë asnjë prononcim nëse diçka e tillë është e vërtetë apo jo.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *