Show-Bizz

Enca u bën surprizë djemve, “Do t’ju plotësoj ëndrrat!”

18:00 - 11.07.18 Gazeta Shqiptare

Të gjithë e kanë një idhull dhe një personazh të preferuar dhe mesa duket Enca di të preferuarin e meshkujve që e ndjekin në ‘Instagram’. Në një postim të fundit, këngëtarja shkruan në ‘Instastory’ se do t’u plotësojë ëndrrat e tyre me anën e një surprize.Ndërkohë në një tjetër foto shfaqet së bashku me një femër tjetër, e cila është një nga yjet e pornografisë botërore, Kendra Lust. Me siguri që vajza do të jetë pjesë e videoklipit të ardhshëm të këngëtares. Presim të shohim çdo të nxjerrë kësaj radhe Enca!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *