Show-Bizz

Rikthehet Rike Roçi, ja problemi i parë që has në Shqipëri

13:56 - 11.07.18 Gazeta Shqiptare

Edhe pse ajo vendbanimin e ka në Itali, për këtë periudhë pushimesh ka zgjedhur të rikthehet në vendlindje. Ish-banorja e “Big Brother” vendosi të shijojë disa ditë edhe në Shqipëri pas udhëtimeve të saj në jug të Italisë dhe në Turqi.Por sapo ka mbërritur dje ka hasur me trafikun e shumtë në autostradë. “Ja trafiku i Tiranës”, shkruan Rikja në një foto të postuar në ‘Instastory’. Epo ç’ti bësh, sa mbërriti u përplas më realitetin!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *