Show-Bizz

Ujë dhe sapun, Bora Zemani i lë pa fjalë të gjithë

09:20 - 11.07.18 Gazeta Shqiptare

Tashmë të gjithë në këtë periudhë të nxehtë vere mezi presin të shijojnë pak rrezet e diellit.Të njëjtën gjë ka bërë dhe moderatorja bukuroshe, Bora Zemani. Nën rrezet e diellit ajo është shfaqur pa makeup si një engjëll i vërtetë. Sa lezet ka, vetëm ujë e sapun!

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *