Show-Bizz

FOTO/ Fansja e David Beckham, i tregon gjoksin në makinë

20:17 - 12.07.18 Gazeta Shqiptare

David Beckham është surprizuar nga një fanse e pazakonte në mes të rrugës në Miami. Ajo ishte në makinë para tij dhe ngriti bluzen për ti treguar atij gjoksin.Duket se vajza ishte një fanse e zjarrtë e David Beckham dhe nuk mund ti besonte fatit që ai ishte pranë saj.

Ajo doli nga dritarja e veturës dhe të ngrinte bluzen e saj për t’u siguruar që do merrte vëmendjen e David. Ndërkohë që reagimi i 43-vjecarit nuk u pa, kur arriti në hotel dukej se ishte në humor.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *