Show-Bizz

FOTO/ Të gjithë sytë tek ata!

16:45 - 12.07.18 Gazeta Shqiptare

Të gjithë sytë tek ata. Bëhet fjalë për çiftin e shumëpërfolur të botës së showbizit, Beyonce dhe Jay Z, pasi kudo që ata shkelin tërheqin vëmendjen e të gjithëve. Kësaj here çifti është parë në Kanë në Francë, të kapur prej dore, por bashkë me vajzën e tyre Blue Ivy.Beyonce, e veshur me një fustan të gjatë të kuq dhe me taka të larta bardhë e zi, ndërsa Jay Z ishte veshur më komod me një bluzë të bardhë sportive, pantallona të bardha dhe atlete gjithashtu të bardha. Sakaq, vazhdojnë fjalët se Beyonce është shtatzënë me fëmijën e katër, por çifti nuk ka konfirmuar ende asgjë. J.K

4E2067CE00000578-0-image-a-205_1531329717016 4E20667B00000578-0-image-a-206_1531331048645 4E2067F800000578-0-image-m-204_1531329706117 4E2068CA00000578-0-image-a-199_1531329653049 4E20657F00000578-0-image-a-197_1531329602571
<
>

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *