BLUETOOTH

E fiksuar pas tatuazheve, Dafina Zeqiri provokon duke dalë nudo

14:11 - 04.08.18 Gazeta Shqiptare

Nuk është diçka e re fiksimi që ka këngëtarja e dashur për publikun, Dafina Zeqiri për tatuazhet. Gjithashtu, e dimë tashmë se asaj i pëlqen të provokojë në mënyra të ndryshme nëpërmjet postimeve në “Instagram”.Kësaj radhe, këngëtarja ka tërhequr vëmendjen duke postuar në “Instastoy” një video ku shfaqet pa të brendshme dhe në profil duke treguar tatuazhin e saj më të ri të bërë në kofshën e djathtë. Një trio gjarpërinjsh i është shtuar koleksionit të tatuazheve në trupin e Dafit. Të shohim cili do të jetë i radhës dhe si do ta reklamojë ajo atë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *