Show-Bizz

Alesia Bami harron të depilohet

12:00 - 10.08.18 Gazeta Shqiptare

Balerina e emisionit “Stop” dhe njëkohësisht modelja super seksi Alesia Bami është një nga vajzat më të komentuara të show bizit shqiptar. Bukuroshja ka qenë mjaft aktive në rrjetet sociale duke ndarë me të gjithë fansat foto tejet provokuese me bikini. Duket se kjo verë për të nuk ka të mbaruar.Së fundmi, Alesia ka postuar një foto në “Instagram’, që mesa duket ka qenë e pavëmendshme. Modelja ka harruar të depilohet dhe qimet janë të dukshme.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *