Show-Bizz

Brenda vilës luksoze të Zaimina Vasjarit, do ju shohin sytë mrekulli

14:24 - 10.08.18 Gazeta Shqiptare

Zaimina Vasjari është një nga femrat shqiptare, që më së shumti është lakuar për jetën e saj luksoze dhe udhëtimet në vendet më të shtrenjta. Tashmë ajo është në krye të listës, si nëna e re me format trupore më seksi. Zaimina dhe vajza e saj Khloe ndajnë shumë kohë së bashku.Bukuroshja ka qenë ,mjaft aktive në rrjetin social “Instagram”. Në postimet e saj të fundit Vasjari ka treguar një pjesë të vilës së saj. Dy vajzat bukuroshe të shtëpisë kanë zgjedhur të relaksohen më pishinën e vilës së tyre.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *