Aktualitet

Mbytet gruaja në Velipojë, pushuesit tentojnë ta rikthejnë në jetë

13:05 - 10.08.18 Gazeta Shqiptare

Sezoni turistik dhe në mënyrë të veçantë plazhi vijon të marrë jetë njerëzish. Në Velipojë, një grua e moshuar rreth 70 vjeç ka gjetur vdekjen në zonën e plazhit “Ada”.Dyshimet e para flasin për probleme kardiake për 70-vjeçaren por ende nuk ka një konfirmim zyrtar për këtë gjë.

Vetë pushuesit u përpoqën t’i japin ndihmën e parë të moshuarës, ndërsa mbërritja e ambulancës për fat të keq nuk ka shërbyer për asgjë.

Shfaq Komentet (0)

Shkruaj nje koment

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

* *